| SherKan19 a întrebat:

Buna TPU

Maine seara trebuie sa plec la mamaie sa ma intalnesc cu un prieten :X care sta la pitesti si nu prea ma vad des cu el

Dar mama nu ma lasa adica st un pic racit :-s! Dar nu de asta nu ma lasa dar pentru ca nu mi. a iesit media prea mare la Engleza! Cum as putea sa o fac sa o conving sa ma lase?

1 răspuns:
| Florin38 a răspuns:

Salut! Fate si tu ca inveti la engleza si ca iti fac toate temele si sunt sigur ca te va lasawinking. Funda?happy