| alyaly123 a întrebat:

Buna TPU.Maine voi dormi la o prietena(petrecere in pijama) si as vrea sa imi spuneti ceva idei. Ce chestii distractive am putea face ca intre fete? FUNDA MARE...

Răspuns Câştigător
| Anon123 a răspuns:

Filme de groaza,bataie cu perne,adevar sau provocare(vrobit despre baieti),sa cantati karaoke(crede-ma e distractiv,stiu din propria experienta)spuneti bancuri, rujati-va una pe cealalta cu ochii legati(e amuzant cand te dezlegi la ochi, dupa ce ai rujat-o si vezi ca prietena ta e facuta ca ruj si pe nas si peste tot)hee hee
Distractie placuta! Bye-Bye wave

1 răspuns:
| LostHappiness a răspuns:

Glume, muzica, discutii despre baieti sau barfe, va faceti manichiura/pedichiura, jocuri amuzante gen, cineva fredoneaza o melodie cu un pai intr-un pahar cu apa si ceilalti trebuie sa ghiceasca ce melodie e... Sunt destule chestii tari. Distractie placuta! happy