| otilikapostolik a întrebat:

As vrea sa ma ajutati, cum as putea organiza o petrecere in pijama de neuitat? Spuneti-mi va rog cam tot ce ar trebui (gustarele, muzica, activitati ). Dau fundita pentru cel mai bun raspuns;-);-);-);-)

Răspuns Câştigător
| andreeapop14 a răspuns:

Buna, sunt foarte multe chesti ce le poti face la o petrecere in pijama o sa-ti enumar cateva big grinbig grinbig grin:

-Daca vrei sa faci o petrecere in pijama in primul rind ai nevoie de pijama de niste sosete si de multe perne(binentele nelipsita bataie cu perne )
-Puteti sa va jucati niste jocuri amuzante
-sa va faceti manichiura cu deferite oje
-sa desenati niste desene haioase,
-puneti niste muzica
-sa dansati
-karaoke big grinbig grin
-Desigur ca trebuie sa fie si multa mincare eu tias recomanda:
-pizza,
-hamburgher,
-cartofi
iar din bauturi:
-coca cola
- sprite sua ce va place voua
In acesta petrecere prezenta baietilor este exclusa sunt numai fete.
Este obligatoriu ca toate fetele sa poarte pijamale si sosete
Daca nu mai aveti ce face citi niste reviste pentru fete
. Noapte cind e timpul de culcare uitati-va la niste filme de groaza sau puneti niste luminari parfumate in jurul vostru si spunetiva niste povestioare de groaza.
Cred ca aceasta informatie ti-a fost de folos!
Succes!
Funda?big grinbig grin