| BiancaDenisa a întrebat:

As vrea niste idei de petrecere in pijama cu o prietena...rog fetele sa ma ajute! Dau recompensa...

Răspuns Câştigător
| AnnaDee a răspuns:

Pai. Puteti sa va bateti cu pernele (atat de epic 0-)), puteti sa va machiati, sa vorbiti de baieti, sa gatiti, sa faceti o parada a modei cu hainele voastre (adica va aduceti haine, faceti schimb intre ele), va coafati, faceti dulciuri pe furis, faceti farse cu telefonul pe sub patura, noaptea, tarziu. Sper ca a fost de ajutor. Respect!

1 răspuns:
| AuraPop a răspuns:

Ce zici de o sedinta de spiritism? Ar fi interesant!