| lunitzza a întrebat:

Buna TPU...Mi-am instalat yahoo messenger si cand am vrut sa ma conectez mi-a aparut send error report si don't send le-am incercat pe amandoua si nici una nu a merssadsadva rog sa ma ajutatisad

3 răspunsuri:
| PufoshenienexT a răspuns:

Nu l-ai descarcat bine di nou sau din alta parte

| lunitzza explică (pentru PufoshenienexT):

Pei l-am descarcat de mai multe ori si tot nu mergea nu stiu de cesadazi mi-a mers messu dar mi-am instalat multi messu si acum nici unul nu mai mergesadce sa fac?

| lunitzza explică:

Pei l-am descarcat de mai multe ori si tot nu mergea nu stiu de cesaddar azi imi mergea messu si mi-am instalat multi messu si nu stiu de ce nici unul nu mai imi mergesadce sa fac?sad