| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... mi-am luat un cititor de carduri micro SD si cand il bag cu cardul in USB si dau acolo la my computer si dau pe chestia aialaughing imi zice ca nu este formatat discul si dau sa il formateze si zice ca nu se poate formata...adicaaa?rolling on the floor as vrea sa imi explicati ce e asta si sa imi ziceti despre ce disc vorbeste. p. s. nu ma pricep deloc. x_x. a da si sa imi si ziceti ce trebuie sa fac sa mearga.

1 răspuns:
| Iamforfun a răspuns:

Incearca sa dai restart la computer si apoi sa il formatezi.