| Cjay a întrebat:

Cum sa formatez cardu ca nu vrea sa se formateze si cititor de carduri nu am ma ajutatisad? plss

4 răspunsuri:
| Cjay explică:

Este card microsd

| Twitter a răspuns:

Ce carduri? E ceva legat de "Dragoste si Sex"? rolling eyes

| nashu40 a răspuns:

Depinde ce fel de card. Daca e card pentru camera foto, vezi ca toate cardurile au undeva lateral un "butonas" ca sa-i zic asa, foarte mic cu doua pozitii :blocare si deblocare. Daca e pe blocat nu te lasa sa stergi. Schimba pozitia butonasului si incearca iar. Camerele foto au in general functie de format, daca nu ai card-reader.
Bafta!

| vity_1482 a răspuns:

Incearca sa il bagi in alt telefon si sa il formatezi