| AnOn1mUsss a întrebat:

big grin am si eu un card Micro SD de 4 gb, l-am primit de la varul meu, are o mare problema, cand il conectez la pc cu card reader zice ca trebuie formatat, cand incerc sa-l formatez imi zice ca windowsul nu a putut formata cardul... am incercat si cu un program numit SDFormatter si de data asta imi zice: the disc is full-write-protected... Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Expertuu> Fugi la sapa, sper ca macar in agricultura te descurci.
@AnOn: Foarte probabil sa fie bulit cardul. Daca era SD, mai era o sansa sa aiba activat switchul de protectie la scriere. Asa... fie e bulit, fie e bulit. straight face

4 răspunsuri:
| DenimM a răspuns:

Are virusi pe el sad

| AnOn1mUsss explică:

Cum pot scapa de virusi atunci?

| AnOn1mUsss explică:

Sau, pot face ceva sa-l repar?

| Weaver_Sorin_1990 a răspuns:

Doamneeeee ce treaba are asta cu categoria afacerilor? Pffffff