| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat un cititor de carduri Micro SD si cand il bag la USB si dau acolo la my computer zice ca discul din unitatea G nu este formatat si dau sa il fomateze si zice ca nu se poate formata...adica? as vrea sa imi explicati ce e asta si de care disc vorbestee?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Kiduutza a răspuns:

pai...si eu am patit-o, trebuie sa-ti cumperi altul, el poate fi codat, am intrebat un specialist si mi-a zis ca poate fi si codat, cand il cumperi te uiti acolo pe spate si scrie ceva daca scrie f29447 inseamna ca`i decodat daca scrie altceva inseamna ca`i codat imi pare rau sper ca te-am ajutat