| DeeDeeD a întrebat:

`Hey! Va roog ajutati-ma ..de ce imi da sa formatez discul din unitatea E..adika cand accesez documentrul E din my computer imi scrie ca nu am formatat discul din unitatea E.si ma intreaba formatati? daca dau NU imi dispare.dar nu imi intra in Local E.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sorinel2011 a răspuns:

Incearca sa il deschizi asa: Click dreapta pe discul E: si din meniu care apare apesi pe Open. Astept sa imi spui daca a mers sau nu. Asta merge la windows XP, am patit-o si eu odata si pina nu am formatat discul respectiv nu si-a revenit. Daca reusesti sa il deschizi cum ti-am zis, incearca sa copiezi in alta parte ce ai important pe acolo: poze si filme cu tine si alte documente de care nu mai poti face rost in caz ca se pierd. Dupa aceea formatezi discul si pui la loc pozele si filmele sau ce era pe el.

| DeeDeeD explică (pentru Sorinel2011):

Nu nu ma lasa ..adika dau Open si sta puutin dupa care imi scrie :,, Discul din unitatea E nu este formatat"Il formatati acum si daca dau nu adica mi se inchide.ohh doamne aveam o gramada de lucruri pe acolo sad

| Sorinel2011 a răspuns (pentru DeeDeeD):

Se poate face doar ca trebuie sa se uite la el cineva care se pricepe mai bine. Merge facut cu un program de partitionare ca Partition Magic 8 dar nu incerca singura, risti sa nu mai porneasca deloc calculatorul.

| DeeDeeD explică (pentru Sorinel2011):

Da l-am dus la reparat si era dus Hardu;!laughing

| Sorinel2011 a răspuns (pentru DeeDeeD):

Putem sa ti-l fac si eu dar nu m-am oferit deoarece nu am vrut sa crezi ca am alte intentii, mersi pentru funda dar ce fac cu ea? la ce ajuta? laughing

| DeeDeeD explică (pentru Sorinel2011):

Nu stiu nu inteleg nici eu laughing

| Sorinel2011 a răspuns (pentru DeeDeeD):

Interesant, vezi ca pun o intrebare, sa raspunzi la ea ca sa iti dau si eu funda, asa ca sa fie acolo rolling on the floor

| DeeDeeD explică (pentru Sorinel2011):

Bine laughing