| GeorgianaDragus a întrebat:

Mi s-a intamplat un lucru care m-a speriat putin.
Am avut un vis in care Isus Cristos statea pe patul meu iar eu ma uitam la el, fara sa spun nimic. Patul nu era aranjat, plapuma si patura erau care incotro.
Dimineata cand m-am trezit, am sarit repede din apt si mam grabit sa plec. Cand m-am intors, patul era exact ca in vis, patura, plapuma, tot... Cum am putut sa visez ceva care s-a intamplat doar ziua urmatoare? Credeti ca inseamna ceva? Ce anume?

Răspuns Câştigător
| DianaDobritoiu a răspuns:

Poate ti s-a parut,de exemplu si la mine dimineata, cand ma trezesc plapuma, patura si perna nu maie niciuna la locul ei, toate sunt imprastiate... Si in legatura cu visul, poate te-ai uitat la vreun film horror.

5 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Isus = măgar
Iisus = fiul lui Dumnezeu
Si se scrie Iisus Hristos.

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Du-te la biserica. big grin

| GeorgianaDragus explică (pentru XD_Jmen_1989):

Am fost.happy

| XD_Jmen_1989 a răspuns (pentru GeorgianaDragus):

Vorbeste cu un preot despre asta big grin.

| GeorgianaDragus explică (pentru XD_Jmen_1989):

Daca voiam sa fac asta crezi ca mai postam intrebarea?