| GeorgianaDragus a întrebat:

Mi s-a intamplat un lucru care m-a speriat putin.
Am avut un vis in care Isus Cristos statea pe patul meu iar eu ma uitam la el, fara sa spun nimic. Patul nu era aranjat, plapuma si patura erau care incotro.
Dimineata cand m-am trezit, am sarit repede din apt si mam grabit sa plec. Cand m-am intors, patul era exact ca in vis, patura, plapuma, tot... Cum am putut sa visez ceva care s-a intamplat doar ziua urmatoare? Credeti ca inseamna ceva? Ce anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erai in pat in vis, inseamna ca dormi in realitate din punct de vedere spiritual.
Christos incerca sa-ti reaminteasca sa te trezesti.

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nimic nu inseamna.

| sublime89 a răspuns:

In primul rand, nimeni nu stie cum arata Isus, deci nu aveai de unde sa stii ca e el. In al doilea rand, a fost doar un vis, iar visele nu trebuie sa insemne ceva. Poate esti tu prea religioasa, si ai tras concluzii gresite.

| BlackSulphur a răspuns:

A ajuns rau rasa umana daca nici in secolul 21 nu stie sa diferentieze visul de realitate.