| RoadToNowhere a întrebat:

Nu de curand m-am apucat sa citesc manga din anime-ul Naruto. Mi-am concentrat mintea pe doua personaje: Sasuke si Sakura. Stiu, stiu....ati mai vazut intrebarea asta de "n" ori dar chiar as vrea sa vad si eu parerile voastre in legatura cu acest "cuplu" creat de fani. Presupun ca unii veti da un raspuns negativ la urmatoarea mea intrebare,altii nu. Deci fara alte ocolisuri, va intreb: Credeti ca pana la urma vor fi impreuna la sfarsitul acestui anime sau Sasuke va muri in timpul razboiului cu Naruto? De altfel...cum credeti ca se va termina finalul? primiti fundita! P.S: Sa nu ma luati cu raspunsuri gen: "noi nu ne uitam la manga/anime de genul asta"

3 răspunsuri:
| Radu1015 a răspuns:

Pai nimeni nu cred ca moare, cred ca Sasuke se va face bun si se duce in satul frunza cu Naruto si Sakura.

| FlorinFindus a răspuns:

Finalul :Naruto moare la sfarsit nu sasukewinking

| kuramaale2910 a răspuns:

1. NARUTO SI SASUKE NU MOR sunt personaje pricipale
2. Sasuke si Sakura vor fi impreuna, iar Naruto va fi cu Hinata