| Blackyuu a întrebat:

Deci vreau sa stiu daca Sakura il iubeste pe Naruto si daca pana la urma o sa fie impreuna? Si daca va fii o perioada din acest anime cand o sa se indragosteasa eiii ...Si parerile voastre, Ce credeti Naruto va fi k Sakura? de ce?

Răspuns Câştigător
| LostHappiness a răspuns:

Producatorul intregului anime, Masashi Kishimoto, a zis mai demult ca nu vor exista cupluri sau momente romantice, pentru ca genul acestuia e actiune si nu romance. Desi multi si-ar dori ca in anime sa existe diferite cupluri, nu cred ca va fi ceva. big grin Daca vrei totusi sa citesti povesti NaruSaku, poti cauta fanficuri pe net, sau poti sa mergi pe YouTube si cauti AMV cu ei doi. Sper ca ti-am fost de ajutor!