| RedBullX a întrebat:

Buna TPU^^
Nu pot sa uploadez vide`o meu p youtube.
Nustiu din ce cauza pentru ca e in format avi si are 7minute durata
Ce pot face?
Dau Upload video, Selectez viodeo convertat adica cel in format. avi si dau Open nimic intamplandu`se dupa

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe videoclipul tau si la ''proprietati'' vezi ce dimensiune are! Pe youtube se accepta fisiere de maxim 100 Mb! Daca e mai mare nu se incarca in youtube!

| Baton a răspuns:

Daca e format avi si are 7 minute sigur e ai are de 100mb.
cauta un progra cu care sa convertesti avi in flv deoarece youtube accepta flv si nu avi