| anonim_4396 a întrebat:

Cum uploadez video mai mare de 10 minute pe YouTube?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Il tai in mai multe bucati de cate 10 minute.

| smartalogu a răspuns:

Nu poti. Asta e limita youtube-ului. In cel mai bun caz pentru tine iti faci mai multe filmulete cu nume similare (de cate 10 min) pe care le uploadezi.

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Exista 2 metode: Prima si cea mai simpla este sa faci clipul in bucati de cate 10min, dupa care le uploadezi pe fiecare. A doua metoda este una mai putin folosita. Sunt acele canale de YT oficiale, cumparate. Acolo limita e mult mai acceptabila. De ex: http://www.youtube.com/watch?v=S6fEN4CI0nQ, are 23:35. Uite, ca sa fac reclama:D, asta e un canal YT cumparat http://www.youtube.com/user/orange, poti sa observi cateva diferente, cum ar fi ca poti pune o poza sus, poti adauga propriile link-uri in afara de cele cu subscribe si add as friend si mai sunt cateva diferente. Daca chiar vrei sa pui un video lung, poti sa iti cumperi si tu un canal YT si gata:P. Dar cred ca iese din discutie. Poti sa mai cauti clipuri pe YT, vei mai gasi multe mai lungi de 10 min. Odata am gasit unul de 1ora si 40si ceva de minute:)). Tare, dar era pe canal oficial. Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=3ov-8AitLp8

uite un exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da da cum bag pe youtube ceva am cont dar nu mere

| La La la Star a răspuns:

Vezi ca merge si de 1 ora sa pui pe youtubewinking am incercat eu