| CristianoCR7 a întrebat:

De ce nu merge sa pun un video pe youtube deci dau upload imi apare acolo:"Select files from your computer", apas intru selectez VIDEO dau open si ar tebui sa intre in meniul acela (In care sa se incarce Video). Video este facut cu Windows Movie Maker.Am incercat sa uploadez si muzica dar nu merge.DC? Multumesc.

2 răspunsuri:
| ggooggllee a răspuns:

Nu poti uploada muzica pe youtube, iar despre video trebuie sa ii schimbi formatul din Windows Movie Maker in BS-Plaier.Si eu lucrez cu acest program si cand le pun pe youtube imi zice asta de fiecar data. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| CristianoCR7 explică (pentru ggooggllee):

Am transformat din Windows Movie Maker in BS-Player si nu merge sa uploadez.