| MeDyw0w a întrebat:

TPU! Nu stiu ce cadou pot sa ii iau lui tata( ziua lui a fost ieri, dar nu stiu unde e felicitarea care trebuia sa i-o dausad )Ce cadou pot sa ii fac?
P. S.:Ii plac cadourile facute de manawinking

Răspuns Câştigător
| Biutsssaa a răspuns:

Pai, uite cateva idei, manuale deoarece acele cumparate nu sunt neaparat mai frumoase! Ia o poza cu voi doi decupeazo frumos( ex in forma de inima), lipeste-o pe un carton indoit, deseneaza ceva pe spate si scrie ceva in ea( ex: scrie o poezie). In cazul in care stii sa gatesti fa-i un tort pe care poti scrie cu frisca " La multi ani, Tati " sau poti scrie ce vrei! Sau daca nu stii sa gatesti prea bine, gateste niste briose cu ciocolata, iar apoi poti sa scrii cu frisca, pe fiecare briosa " La multi ani, Tata" sau poti scrie chiar 2 litere pe o briosa in cazul in care nu vei face atat de multe briose. Sau poti scrie doar " La multi ani". Deasemenea poti lua o poza cu voi si sa o pui intr-o rama frumoasa. Si cam atat stiu. Pentru retete te poti uita pe net sau poti cauta intr-o carte de bucate! Sper ca te-am ajutat. Bafta! Imi dai fundita te rog?happy

2 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Eu la tata i'am cumparat o cana,special pentru tati, avea un citat care l-a facut sa planga happy Nu'ti recomand after shave'uri sau basini d'astea, trebuie sa fie ceva care sa ramana.sunt de acord cu angelForever, poti personaliza o poza cu voi doi si sa'i scrii ceva deosebit cum ar fi "Pentru cel care m-a invatat sa zbor exista un singur cadou vrednic de el :

dragostea mea - cadou pentru tata.

| anotimp2 a răspuns:

Un set de after-shave, gel de dus. cosmetice... un tricou/camasa, sau un ceas happy