| Ronni a întrebat:

Este ziua bunicii mele si am nevoie de un cadou. Ii plac chestiile făcute de mana. Ce pot sa ii fac? Sunt foarte buna la desen (si arta). Nu vreau sa fie ceva foarte mare.

5 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut,
Ai putea sa ii faci o felicitare quilling iasa super fain, sau o felicitare in stil rustic.
Sper ca te-am ajutat
Pa, pa

| Gαηαmα a răspuns:

Buna.Un portret :d

| RoxxRoxanne a răspuns:

Bună!
Încearcă un quilling sau origami. Sunt foarte drăguțe! (caută tutoriale să vezi ce sunt sau poze)
Dacă nu, ai putea să ii faci un portret dacă tot ești talentată la desen.

| MaCheamaGogaie a răspuns:

Incearca sa desenezi, o amintire frumoasa de a ta cu ea, ceva simbolic pentru voi doua

| Ioana_Giulia_1995_wPGP a răspuns:

Uite canalul meu de youtube unde postez mai multe tutoriale quilling :
https://www.youtube.com/user/estoreromania