| KrisK1 a întrebat:

O intreabre adresata fanilor ca-drama. Ce drame coreene/ filme imi recomandati? in afara de :BBF, You are beautiful, Heartstrings, City Hunter, IRIS, PLayful Kiss si Personal taste, pentru ca le-am vazut.happy Multumesc!

8 răspunsuri:
| JajaAliensHere a răspuns:

Goong
Protect the boss
Full house
My bittersweet life
Iljimae
Warrior Baek
Baby and I
Bad guy
Mary stayed out all night
Can you hear my heart
Daddy long legs
Queen of Reversals
I am happy
Jenny&Juno
Off road

Cam astea ar fi, dar sper sa fie pe gustul tau ^^ Vizionare placuta!

| KrisK1 explică (pentru JajaAliensHere):

Well gomawo... unele dintre ele le-am mai vazut, insa abia astept sa ma uit la celelalte.love struck

| SHINeeTaemin a răspuns:

Paradise Ranch
My girlfriend is a gumiho
le poti viziona subtitrate pe vikii

| analoveskorea a răspuns:

Eu ti-as recomanda Secret Garden,My princess,Lie to me,Coffe Prince,Prosecutor Princess,My girlfriend is a Gumiho,Sungkyukwan Scandal,Legend of Hiang Dan sau Ballad of Suh Dong, Gyebaek, in caz ca vrei sa vezi ceva istoric iar filme 100 days with Mr.Arrogant,Hello Schoolgirl,A millionare's first love, My little bride, Baby and I

| amyana a răspuns:

Ce zici de city hunter
e cu avatarul tau

| adeia a răspuns:

Sal,iti recomand the Princess'man

| dramecoreene a răspuns:

Love rain - o drama aparuta acum, in 2012.

| biamax a răspuns:

Eu iti recoman sa te uiti pe viki.com la panda and hedgehog e superrr