| Sclipirici a întrebat:

O prietena m-a invitat la un club,sa mergem maine seara, de Craciun.Initial am crezut ca o sa merg,parintii ma lasa, doar ca ei vor pleca la rude si nu vreau sa dorm la altcineva.I-am spus ca e posibil sa merg si mi-a spus ca vrea sa dorm la ea dupa ce venim din club. Dupa putin timp am vorbit si am anuntat-o ca nu cred ca mai vin pentru ca e posibil sa plec cu parintii la rude. A inceput sa imi spuna ca nu ma voi distra mai deloc,ca in club vom dansa, si o sa ne simtim bine.De fiecare data cand am mers in club, ea pur si simplu a stat jos si niciodata nu s-a intamplat nimic altceva.E bine ca mai merg 2-3 persoane.Acum a inceput sa scrie pe facebook unei fete ca maine se vor distra de minune, si ca abia asteapta sa plecestraight face.Si stie foarte bine, ca pe acea fata nu o inghit. Imi spune ca nu ma distrez cu parintii, si continua sa lase mesaje.Nu o inteleg si nu stiu cum sa reactionez straight face, sincer i-as zice vreo 2, dar totusi, suntem prietene de ceva timp (10 ani).

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Cum are dragule 13 dacă este născută-n 1994? Mergi cu părinţii, că tipa este duală din ce zici tu.Sar putea să ai surpriza să nu te distrezi de loc în prezenţa ei.Crăciun fericit!

| Sclipirici explică (pentru onasis1961):

Multumesc! Craciun fericit si tie!
Cred ca asa voi face...

2 răspunsuri:
| hater2012 a răspuns:

Prietene de 10 ani...ok iar tu ai 13? si ghici ce? chiar nu o sa te distrezi cu parintii laughing