| TommyVercetti a întrebat:

Nu va e dor de Drama Totala (serialul de pe CN)?
Deja a aparut sezonul 5 in America, Canada si Franta.

13 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Ba da, cu toate ca sunt destul de mare inca imi place desenul ala. big grin Mi-ar placea sa il deie, insa nu chiar ma intereseaza deoarece l-am vazut pe calculator, in engleza bineinteles si stiu ce va fi. Apropo stii ca mai este un sezon pe langa asta? Va fi cu personaje noi si intr-o locatie noua, daca vei vedea ultimul sezon vei intelege de ce schimbii locatia, insa eu nu iti spun nimic te lasi sa descoperi singur. big grin

| TommyVercetti explică (pentru anonima01):

Da,stiu tongue
Se va numi "Total drama Pahkitew Island"..In traducere:Insula exploziva a dramei totale sau ceva de genul big grin Totusi, nu sunt de acord cu adaugarea unor personaje noi.Sunt multe de facut si cu cele vechi

| restroccck a răspuns:

Ce vreau si eu sa incepa

| TommyVercetti explică:

In plus, am vazut si eu cateva episoade din sezonul 5. (nu pe toate, deoarece nu vreau sa stiu prea multe inainte de difuzarea lor in limba romana)si stiu ca Mike a castigat in America.

| anonima01 a răspuns (pentru TommyVercetti):

Pe bune? Ai vazut finalul, dar nu ai vazut restul? Cred ca pana ajung astia sa dea episoadele si la noi ajung eu sa dau Bac-ul. laughing
Apropo si nu numai ca vor fi personaje noi, toate vor fi noi nu va mai fi niciunul din cei vechi. Poate vor mai face si sezonul 7. big grin Si eu cred ca mai sunt multe de facut cu aceste personaje, dar na nu facem noi desenul. laughing
Apropo care este personajul tau preferat? Mie imi place Courtney. big grin

| TommyVercetti explică (pentru anonima01):

Am auzit ca Mc Gills(creatorul Dramei Totale) vrea sa faca un parteneriat cu o alta productie de desene animate pentru a crea sezonul 7.Se presupune ca va avea cam 26 episoade, vor adauga alte personaje noi, ba chiar vor schimba si gazda...pe Chris._.

| ExELavander a răspuns (pentru anonima01):

Si mie imi place de Courtney.Courtney rules! Sezonul 5 a fost cel mai stupid. Mike si Zoey in finala? Serios? Si prietenia lui Courtney si Gwen a fost foarte ok pana a sosit episodul 11... (Sundae Shitty Sundae)Eu am tinut cu Courtney dar prefer sa castige un sezon scris la fel de bun ca si Total Drama World Tour(Fara triunghiul stupid) Personaje de ca*** ca si Mike si Zoey sunt perfecti pentru sezonul asta de ca***

| anonima01 a răspuns (pentru ExELavander):

Da si mie mi-a placut Total Drama World Tour si la fel fara triunghiul ala. Chiar mi-a placut cuplul Duncan-Courtney, dar na trebuia sa se bage Gwen. A fost destul de interesant si ultimul sezon, cel mai tare mi-a placut in episodul final de Heather si Alejandro, in sfarsit impreuna. laughing Si mie mi s-a parut destul de stupid sa castige Mike dar asta e.

| TommyVercetti explică (pentru anonima01):

Poate la noi va castiga Zoey...Vom vedea big grin

| anonima01 a răspuns (pentru TommyVercetti):

Poate... Desi mi-e totuna. Eu raman la Courtney. happy Apropo, sezonul asta nu s-a mai intamplat nimic cu banii, nu? laughing Pana acum nu tin minte sa fi pus mana vreunul pe ei, mereu se intampla ceva cu ei. rolling on the floor

| TommyVercetti explică (pentru anonima01):

Cu exceptia sezonului 4 big grin

| TommyVercetti explică (pentru anonima01):

Domnul Nuca De Cocos big grin

| ExELavander a răspuns (pentru TommyVercetti):

Mike=bolnav mintal/personaj plictisitior
Zoey=mary sue/personaj plictisitor