| TheVampiresDiaries2012Stefan a întrebat:

Hey Buna TPU Cum pot sa sterg de pe facebook la informatii muzica, filme sau alcv pentru ca vreau sa le sterg pe toate si nu stiu cum va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Ro3y a răspuns:

Intri la informatii si dai click pe genul de muzica, artistul sau filmul care vrei sa il stergi si ii dai delete... funda daca am fost de ajutor

1 răspuns:
| Ro3y a răspuns:

Intri la informatii genul de muzica sau filmul ma rog ce vrei tu sa stergi dai click pe film sau artist, melodie apoi apesi tasta DELETE si se sterge big grin. funda daca am fost de ajutor