| Damii a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook! La informatiile despre mine, la arta si distractie...cum pot sa scot ceva de acolo (de exemplu la filme- cum pot scoate un film pus de mine mai demult? Plizzzzzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| AdrianBica a răspuns:

Intri la tine pe cont, dai la informatii apoi in dreapta la textul "Artă și distracție" scrie "Editeaza". Dai click, si acolo unde poti sa editezi daci click pe care vrei sa il stergi ca sa il selectezi si apoi apesi pe tastatura, tasta "Delete". Si salvezi. big grin