| MariaIoana15 a întrebat:

Pe Instagram când doresc sa pun o poza la story imi apar acele filtre gen "luni", marți, șamd. Întrebarea mea este dacă pot face ceva sa le pun in limba engleză, deoarece am văzut ca unele persoane au asa. Funda dau! Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| DamascADV a răspuns:

Și de ce ai vrea sa îți pui in limba engleză dacă oricum te limitezi la câteva cuvinte?
Vrei sa pari și tu interesantă, sa para ca știi zilele săptămânii in alta limba?

| MariaIoana15 explică (pentru DamascADV):

Vai de capul tău. Cred ca tu ești persoana limitată in acest context, când stai și imi dai mie niște răspunsuri incapabile.

| DamascADV a răspuns (pentru MariaIoana15):

Ești exact cum m-am așteptat laughing))))))

| flaviusadrian a răspuns:

Îți schimbi profilul în limba engleză cred. big grin