| anonim_4396 a întrebat:

Pentru scoala trebuie sa facem un proiect despre un club pe care trebuie sa il creem noi. cu reguli. cost. etc. etc. si nu stiu ce nume sa i pun. P.S. IN ENGLEZA. vreau un nume asa original si cateva idei despre cum sa il fac. Dau FUNDA celui mai util raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, langa scoala mea e un bar care se numeste "Ummbrelute" si m-am gandit...Umbrellas...

4 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

HardWork...un proiect despre munca pe care o realizeaza copiii in afara scolii.

| danielaxyz a răspuns:

Design for fun

| IoanaIoke a răspuns:

Nume:inventive band

| IonHodinescu a răspuns:

AllStrets