| luisza00 a întrebat:

Hei...
Poate pare o intrebare stupida, dar nu stiu cum altcumva sa aflu.
Stie cineva la ce ora este deschiderea la Liceul de Arte Plastice din Timisoara? big grin

2 răspunsuri:
| Mai2001 a răspuns:

Nu stiu cum este la acel liceu dar la scoala mea deschiderea este la ora 9:00 dar trebuie sa fim acolo de la 8:30.
Pentru a fi sigur poti vorbi cu diriginta/dirigintele tau sau cu alti colegi ( sunt sanse ca unii sa stie ).

| luisza00 explică (pentru Mai2001):

Faza e ca intru acum in a 9-a si nu stiu pe nimeni din scoala si nici ce diriginte/diriginta am. As fi mers la secretariat dar e inchis.