| NoInteres a întrebat:

Buna TPU happy
Poate stiti. era un program de transformat videoclipurile in audio simplu happy
Si de transformat vocea intr-o voce mai subtire sau groasa. lenta/subtire.
Cine imi da un program cu aplicatiile acestea: funda!
A da. big grin Sa fie gratis rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Raiku a răspuns:

Buna LooveYouu daca vrei sa transformi Videoclipurile in audio simplu ai nevoie de programul "Any Video Convertor"
Daca vrei sa faci vocea mai subtire ai nevoie de programul "AudaCity"
Ambele sunt gratis

Iti voi lasa link de download :

Any Video Convertor : http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

AudaCity

http://audacity.sourceforge.net/

3 răspunsuri:
| BlueCupcake a răspuns:

Obiectivul jocului este sa castigi toate cartile din pachet printr-o serie de infruntari.

Pentru joc se foloseste un pachet obisnuit de 52 de carti. Asii au cea mai mare valoare. Suita cartii nu conteaza.

Fiecare jucator primeste acelasi numar de carti. Cartile stau intr-o stiva, cu fata in jos. La o infruntare, fiecare jucator aseaza prima carte din stiva sa cu fata in sus pe mijlocul mesei. Cel care are cartea mai mare castiga infruntare, ia ambele carti si le aseaza cu fata in jos la capatul stivei.

Daca doi jucatori pun la bataie o carte la fel de valoroasa se ajunge la razboi pentru toti jucatorii. In cadrul razboiului fiecare pune peste cartile de pe masa cate o carte cu fata in jos si inca una cu fata in sus. Cel cu cea mai puternica a doua carte cu fata in sus castiga. In caz de egalitate se repeta procedeul de mai sus. In cazul in care in razboi unul dintre jucatori ramane fara carti acesta pierde jocul.

Castigatorul razboiului ia toate cartile de pe masa si la aseaza cu fata in jos la sfarsitul stivei lor de carti.

Primul jucator care castiga toate cele 52 de carti este invingator.

| NoInteres explică:

Bluecapcake: Ha? rolling on the floor
Raiku : mersi mult :*. dar nu pot sa-ti dau funda O.o... de ce?

| Raiku a răspuns (pentru NoInteres):

Poate pentru ca raspunsul este "in asteptare"? Sincer nu am nici o idee. Nici la Sectiunea "Intrebari Frecvente" nu am gasit