| Cristinuș24 a întrebat:

Puteti sa imi dati niste recomandari pentru ziua mea de naștere.Voi ce ati face?

P.S. Implinesc 13 anihee hee

Răspuns Câştigător
| onuticuta200312 a răspuns:

Si eu implinesc 13 ani pe 31 ianuarie 2016 si nu m-am gandit sa fac mare tam-tam.Cred ca o sa ies la pizza cu colegii si apoi poate im parc! Asta a mai facut prietena mea cea mai buna dar ea a vrut sa ne plateasca pizza dar ar costa mult prea mult! Tu, daca vrei poti sa.ti organizezi o petrecere pentru a primi mai multe cadouri! Desi nu stiu cand este ziua ta iti urez de pe acum La multi, multi ani! Fundita?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristinuș24 explică (pentru Outlawz):

Sunt fatahee hee)

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinuș24 explică (pentru onuticuta200312):

Multumeeeeesc! laughing