| Anne610 a întrebat:

Heii! Puteti sa imi dati niste idei de unde sa imi fac ziua? Implinesc 14 ani si habar nu am.Multumesc!

4 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Eu cand fac 14 n-o sa mi-o fac...ia exemplu de la minelaughing)

| Peachy a răspuns:

Intr-un club, la munte cu prietenii la o cabana, intr-un restaurant, la tine acasa, intr-o cafenea, la mall cu prietenii, la mare, la piscina, la tara (in curte) poti pune ghirlande cu beculete o masuta cu aperitive si confetti.

| PuppetXD a răspuns:

La multi ani! Pai, de obicei, cele mai frecvente aniversari se serbeaza acasa, cu familia si alti invitati. Dar daca vrei ceva mai diferit, poti sa alegi un local. Vremea nu e atat de prielnica, altfel, ar fi fost mai multe locuri, gen sa faci camping sau la o piscina poate. Dar ne limitam la vreme.

| IuliaIvan16 a răspuns:

Acasica