| alex5556 a întrebat:

Recent mi s-a stricat televizorul si as vrea sa stiu cum pot urmari canalele History Discovery ProTV si altele, bineinteles substitrate in romana.
P.S: Am incercat cu SOPCAST dar nu am gasit adresele bune pentru canale.

Răspuns Câştigător
| curious01 a răspuns:

Intra pe www.ccool-tv.net, si acolo ai toate canalele in romana si de acolo poti sa-ti descarci si sopcast-ul, este pagina ajutor si poti descarca si vlc si sopcast si asa vei urmari orice canal, bafta

1 răspuns:
| diabolykull a răspuns:

Salut, descarca programul Tv Wave!
Ai si un link
http://tv-wave.en.softonic.com/