| BuGaTy a întrebat:

am o problema cu televizorul cand am vrut sa schimb canalul pur si simplu s-a inchis,iar cand l-am deschis au aparaut purici si nu se mai vedea nimic pe ecran,iar eu i-am dat resetare sa ii caute canalele si cand a ajuns la final spune ca nu au fost gasite canale dar eu prima oara cand l-am programat s-au gasit canale... dar acum nu stiu ce are daca puteti sa ma ajutati, aveti funda!

1 răspuns:
| AlexBot a răspuns:

Uita-te in spate...la cablul ce leaga televizorul de sursa de canale..mai simplu, verifica firele in spate si apasa-le main bine. daca nu merge du-l la reparat la un service sau de unde l-ai cumparat