| Alle15 a întrebat:

Buna TPU.ro am o problema thinking nu stiu cum sa fac sa numai imi apara google mic cand deschid netu.Numai imi apare asa de mare cum era si cand intru pe un site scrisul e mai mic.Stiu ca am apasat pe un buton, dar pe care? Cum il fac din nou mare? Multumesc anticipat! Dau funda :d

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Poate ai umblat pe la zoom. La Mozilla Firefox rezolvi asa -> Page Info -> Zoom -> si selectezi 100%. La celelalte browsere nu stiu, dar cred ca e asemanator. Si, daca esti de ex. pe Google si dai zoom 200% daca intri pe alta pagina zoom-ul va fi de 100% (cel implicit)

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul de mess pe privat. happy

| Alle15 explică:

, mssss pentru ajutor si-mi pare rau de funda :d i-am dat lui ca a fost primul sorry :d

| Mus1k a răspuns:

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuna. happy. Ca sa faci scrisul mai mare intri sus de tot unde scrie View, apoi alegi optiunea Zoom. Si iti alegi si tu cat vrei sa fie marita. Sper ca te am ajutat. fundita?

| Mus1k a răspuns:

Asa este si la celelate Browsere. RECAPITULAM View >>> Zoom >>> 100% sau 200% sau chiar mai mult

| blue29 a răspuns:

Ctrl+Scroll si maresti sau micsorezi cum vrei. Merge in mai toate aplicatiile