| ellenutzza a întrebat:

Cand intru pe google sau pe orice alt site imi apare scrisul ff mare. pana acum imi aparea mai mic.asa cum apare de obicei. cred ca am apasat pe niste butoane si acum nu stiu cum sa-l fac sa fie din nou mic.

stie cineva cum pot face asta? pls raspundeti`mi!
multumesckiss

Răspuns Câştigător
| Spintecatorul a răspuns:

Da ctrl(tine apasat) si misca rotita de la mouse.

13 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

@denysa, tot asa sau daca nu ai rotita la mouse dai ctrl si + pentru marire si ctrl si - pentru micsorare big grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Si cand ti e face mic de tot ce dai?

| DeMentaa a răspuns:

Da ctrl(tine apasat) si misca rotita de la mouse.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Dai la View de sus si alegi zoom si alegi tu de acolo. Cel mai potrivit e 100%. Sper sa mearga asa.winking

| adydassler a răspuns:

Pai dupa ce intri pe google da click sus in stanga pe vizualizari(view) apoi da pe zoom si alege 100% pentru a fi normala rezolutia sau alegi tu alta...

| calin_8208 a răspuns:

Incearca asta : tine apasat control stanga si invarte de scrollu' de la mouse in sus si in jos si vezi daca se intampla ceva...eu asa fac sa maresc sau sa micsorez. Bafta!tongue

| tim a răspuns:

Aoleooooooo. Sper sa n-ai vreun virus

| MeteEmr a răspuns:

Ai umblat la setarile scrisului de pe google.Intra pe setari si vezi acolo!

| madycoco a răspuns:

Apesi ctrl si misti din rotita de la mouse big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl + scrool down sau ctrl + sageata in jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa apesi CTRL+0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Ctrl si Scrool Up sau Down, daca ai pe mouse, sau Ctrl si + sau - din Tastatura si merge sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge