| IIIx333III a întrebat:

Sa incepem cu inceputul. In clasa la mine, cam eu dau petreceri...la orice sarbatoare. Si stim cu totii ca se apropie Halloweenul. Si, voi da o petrecere, ca si anul trecut, cu doi invitati. Anul trecut am facut mancare de Halloween, am vazut filme de groaza, mai multe lucruri, dar toate au fost legate de aceasta sarbatoare.

Si anul acesta mi-au epuizat ideile:-|. Ce idei imi dati? Accept orice, de la idei de amenajare, pana la muzica si retete de gatit. Orice va trece prin minte(trasnit sau nu) ca ati face la o petrecere de Halloween, scrieti aici. Multumesc multwinking.

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

As pune un film super de groza, as face hmm niste prazituri rosii cu o glazura ros (ca de sange), ornamente infricosatoare (gasesti la magazine)muzica kde inmormantare care te face sa iti fie frica.(da un search pe google si gasesti), as cumpara pentru toata lumea coltii de vampiri (se gasesc)iar clsa as amenajao peste tot cu ornamente rosii papusi fara un ochii, vrajitoare, usturoi mult, si ca aperitiv suc de rosii(asta urasc vampirii) si cruci pentru aparare impotriva lor... aaaa si costumele. sa fie scary

1 răspuns:
| dOarEa_9226 a răspuns:

Pai a facut si cineva de la mine din clasa si a facut diferite retete haioase(prajituri paianjeni, mere cu caramel, plancinta de dovleac cu fata infricoasatoare).

Întrebări recente