| IIIx333III a întrebat:

Halloween-petrecere-pana de idei.
Ce va spun cuvintele de mai sus? Ca am ramas in pana de idei la lucruri facute anul acesta la petrecerea de Halloween. Va rog, ajutati-ma, cu orice. Orice va vine in minte scrieti aiciwinking. Multumesc.

2 răspunsuri:
| TiMan a răspuns:

Dar de ce vrei sa sarbatoresti hallowen-ul nu stiu. Asta e o sarbatoare din America, ce legatura are cu Romania? Ii vezi pe americani sa sarbatoreasca Mos-Ajunu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei noi facem la school halloween party si mno chemam Dj si cu luminile stinse si toti imbracatzi in fantome ff tare