| SweetChildOAxls a întrebat:

TPU! Sambata viitoare am auditii pentru trupa de teatru a scolii. Am de pregatit un monolog in engleza, un monolog in romana si un moment special, in care sa-mi arat talentul. Eu nu stiu nici sa cant, nici sa dansez. Va rog frumos daca aveti vreo idee de ceea ce as putea face la proba de talent, v-as fi etern recunoscatoare! :*

Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Buna. Tinand cont de faptul ca e vorba de o trupa de teatru, incearca ceva (teatral). Cauta ceva scurt care sa contina si text si ceva gesturi amuzante / o secventa dintr-o comedie, dintr-o piesa care iti place. Sau, chiar daca nu stii sa canti, improvizeaza ceva dragut. In teatru conteaza foarte mult improvizatia. Mult succes.