| Anne0510 a întrebat:

Sunt din Bucuresti. Eu si familia mea vrem ca maine sa mergem undeva...[Tin sa precizez ca avem si doi catelusi si am vrea sa ii luam cu noi.] dar nu avem nici cea mai vaga idee unde. Am nevoie de niste locuri in care avem voie si cu catei [de preferat in aer liber.] Nu neaparat din Bucuresti... poate si pe langa. Multumesc.
P.S. Funda! :*

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

La barajul Paltinul, e foarte frumos. Poti lua cainii, au unde alerga in voie. Distanta este de aproximativ 90 km.

| Alicezzz a răspuns:

Mergi la Bran, este superb big grin merita un weekend cu familia acolo, gasesti pesiuni multe si la preturi ff bune, cu cond foarte bune, daca doriti sa ramanei pese noapte, daca nu. mergeti si vizitati castelul Bran, poti merge la Club Vila Bran, apoi o plimbare la Rucar cetatea Rasnov, Pestera de vazut. sunt multe happy.Mai poti face o plimbare si in Sinaia, la manastirea Sinaia sau la Peles sa il vizitati!

| Aqustic a răspuns (pentru Alicezzz):

Si cu catelusi ce face?

| Alicezzz a răspuns:

Sau asa cum a spus si Mihaela 1964 ...la Paltinu, Valea Doftanei ...mergi si vezi si ATRA, puteti face si un gratar, asa o sa aveti o duminica frumoasa! happy