| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Ploiesti si as vrea sa ma inscriu la un club de karate. Stie cineva un club bun si cat costa? p.s.am 13 ani happy

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Uite aici club din Ploiesti http://www.karate-traditional-ploiesti.ro/

ai nr de telefon, adresa, etc

cu placere:)

6 răspunsuri:
| luga a răspuns:

Clubul copiilor sectorul 5 langa penny prima luna este gratis si apoi lunar 30 de lei

| xRobert93 a răspuns:

Te inteleg ca ai 13 ani dar tu nu ai parinti? Crezi ca e mai simplu sa-ti spunem noi intreaba parintii ca sigur o sa se intereseze si o sa te ajute

| Artemis16 a răspuns (pentru xRobert93):

Daca nu stii, taci!

| xRobert93 a răspuns (pentru Artemis16):

Ok inteleg ca nu ai parinti si esti orfan greseala mea.

| Artemis16 a răspuns (pentru xRobert93):

Se pare ca ai si creier happy

| Shatteredx a răspuns (pentru xRobert93):

Esti mai prost decat o ruda de salam. Vacanta placuta in continuare.