| 2nEe1 a întrebat:

Sunt din Ploiesti si as vrea sa ma inscriu la un club sportiv de handball feminin.Am 16 e cam tarziu sa ma inscriu la un sport asa la varsta? Ce club din Ploiesti imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Ronald0 a răspuns:

Slutare, ideea e in felul urmator: daca esti talentata nu are nici cea mai mica importanta varsta. Foarte multi sportivi si-au descoperit talentul cu mult peste varsta ta, totul e sa il ai. Sper ca am ajutat.

2 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

O fi tarziu...da daca le ai nu e nici o problema happy Du-te fara teama

| 2nEe1 explică:

Asa la varsta mea * scuze