| silviuseby a întrebat:

Buna TPU.
Sunt fata si m-am gandit sa imi dau jos mustata ( este cam vizibila ).
Se poate lua si cu crema depilatoare?
Firul va creste negru si gros ( ca pe picior ) sau fir normal ( nu puf )?

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Crema depilatoare are aceaşi efect ca şi lama. Îţi va creşte ca pe picior laughing adică aşa cum au bărbaţii părul facial după ce se rad. Firul normal, o să înceapă să se rărească dacă foloseşti ceara. Deci îţi recomand să ţi-o dai jos cu ceară. Se găsesc în magazine benzi micuţe cu ceară rece.

1 răspuns:
| Candace a răspuns:

Eu zic sa te duci la salon prima oara e in jur de 5 lei.