| NYØ2002 a întrebat:

Eu mi-am dat jos mustata cu crema depilatoare! O sa am efecte negative?
Eu imi mai dadeam cu masina de tuns mustata, e naspa ca nu ia tot!
Ma gandeam sa ma dau cu bigul si pe o parte sa nu!
M-as da cu bigul pentru ca ia tot firul de par! Nu pentru ca cred ca va creste mai des si gros si trebuie sa ma rad din ce in ce mai des

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu vei avea probleme de la crema depilatoare.

| Sofer a răspuns:

Fără nicio durere te faci cu mașina de tuns doar ca mai rămâne par mic. Eu asa ma fac de ani de zile.
Mai poți încerca și cu ceara.

| NY2002 explică (pentru Sofer):

Cu bigu simti vreo durere? Si de cate ori trebuie schimbata lama?

| MaryMaria333 a răspuns:

Cu toate ca aia ii doar pentru corp gen maini picioare cata vreme nu ai simtit nici o usturime sau durere cand ai avut crema aia pe fata eu zic ca nu are nimic. Oricum daca firul de par e gros crema doar il topeste putin si atat. Nu il ia deloc ca lumea. Continua cu lama ca il indeparteaza mult mai sigur si arata mai bine. Eu ca fata din cate stiu barbatii cu aia se fac.

| NY2002 explică (pentru MaryMaria333):

Eu am simtit usturime

| MaryMaria333 a răspuns (pentru NY2002):

Stiu ce zici. Daca acum esti mai bine iti recomand ca pe viitor sa nu mai folosesti crema aia.

Răspuns utilizator avertizat
| Eeegmeww26 a răspuns:

Nu cred ca o sa fie efecte prea grave. Eventual dacă ai pielea mai sensibilă.