| silviuseby a întrebat:

Buna TPU.
Sunt fata si mie jena sa spun ca am mustata.
E destul de vizibila. Parintii nu ma lasa asa ca m-am decis sa o fac singura.
Are ceva daca dau cu crema depilatoare?
Cu penseta sau altceva nu pot, pentru ca iti ia mult timp si vor observa.
Daca ma fac cu crema, va creste puf sau fir gros?
In cat timp creste?

1 răspuns:
| ღClauuღ a răspuns:

Din cate stiu eu crema depilatoare are acelasi efect ca cel al lamei, deci nu va da niciun rezultat.Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu mama ta sa ii explici ca tie rusine cu mustata etc. si duceti`va impreuna la un salon special unde sa te epileze cu ceara. Ceara smulge din radacina deci in cativa ani nu`ti va mai creste aproape de loc.Bafta:*