| FFG454 a întrebat:

Sunt in Constanta. Daca iau un microbuz Maritimo transport gratuit, trebuie sa ma duc neaparat la Maritimo sau sa vin de la Maritimo? Adica nu pot sa iau microbuzul de exemplu de la Dacia si sa ma lase la Saguna gratis?

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Normal ca poti, doar nu te tine cu forta, ei au oricum statii sa mai urce oamenii, cine nu te lasa sa cobori unde vrei

| FFG454 explică:

Eu ma refeream sa iau microbuzul ca unul normal de exemplu 310 de unde vreau si sa ma lase unde vreau. Nu sa il iau de unde vreau si sa ma lase la maritimo.