Întrebare recomandată | AnoOo a întrebat:

Cum ajung din Ploiesti in Valeni? Daca as lua microbuzul din statia de langa Caragiale cam cat m-ar costa? Si unde trebuie sa ii zic omului sa ma lase? E direct microbuz Ploiesti - Valeni? adica sa nu ma sui in unul gresit.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Exista informatii in autogara la ghiseu, inainte de urcare platesti biletul si inainte de plata mai bine intrebi daca merge unde vrei sa ajungi tu asa nu te vei incurca.

2 răspunsuri:
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Exista microbuz Valeni-Ploiesti, dar il poti lua din autogara, aceea din apropiere de Spitalul Judetean, si biletul nu stiu pana in 10 lei big grin Bafta!

| IuliiMarie a răspuns:

Nu prea ai ales categoria potrivita...