| Диана a întrebat:

Tocmai am terminat de vazut animeul Blood+ si mi-a placut enorm de mult.
Si acum as vrea sa stiu si alte animeuri gen Blood+ big grin
Ma puteti ajuta? >:

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CarlaElena a răspuns:

The Vampire knight:X

| xxemoelfyxx a răspuns:

Intra pe www.animefuel.com Acolo gasesti ce anime vrei tu.Anime-uri:Vampire Knight...nu mai stiu

| 拉维尼亚 a răspuns:

Claymore, Trinity Blood, Jigoku Shoujo, Death Note, Vampite Knight, Mirai Nikki, Higurashi no naku koro ni, Another, Deadman Wanderland, Hellsing, Hight School of the dead, Elfen Lied, Soul Eater, Naruto