| ioanalexandru a întrebat:

v-ati gandit sa scrieti o carte?
a-ti avut curaj sa o publicati, sau o pastrati pentru voi?

6 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Am inceput una, dar nu stiu daca voi avea curaj sa o public(in caz ca o voi termina).

| NothingImportant200 a răspuns:

Da, m-am gandit numai ca nu am inceput-o. As vrea sa se intituleze " In jungla urbana."

| IuliaJuly13 a răspuns:

Am inceput o carte, gen thriller, am scris vreo 3 capitole.parintii au citit-o, dar au ras si au zis ca sunt prostii de copil! Am 12 ani si am luat locul 2 la olimpiada de romana pe judet! NU E CORECT! Dar as publica-o, desi o s-o termin peste ani de zile!

| larydas a răspuns:

In cls 10 am vrut sa scriu o carte despre viata la tara in perioada anilor 1930-1950. chiar eram hotarat sa fac acest lucru, dar dupa un timp parca... nu stiu ce s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca intai ar trebui sa le arati cartea prietenilor si parintilor, sa le ceri parerea si apoi daca le place sa o publici.

| Ronnii33 a răspuns:

Deci eu as vrea sa public, dar nu prea termin chestiile, asa ca eu iti zic sa-o publici daca este gata.in general ce scriu mai arat, dar mi-em rusine de aceia pentru ca e gandirea mea si.e cam int8im ca sa zic asa. Daca dai si detalii despre ce e vorba pot zice mai mult. :X oricum nroro laughing)winking

Întrebări recente