| monicaaa17 a întrebat:

V-ati gândit vreodata sa scrieți o carte?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa scriu km rulati in viata mea pe asfalt cu urme de cauciuc lasate pe unde am trecut

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Am și scris-o. O găsești pe situl Editurii Ecou Transilvan.
Dosarele X și Kix de SAS.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Nu mi se pare normal ca orice prost sa scrie o carte.
Si aici arat cu degetul mai sus de mine... Ce trairi impresionante aveti de scris, geniilor? straight face

| Celcestietot a răspuns:

De foarte multe ori happy.

| PainTech a răspuns:

Carte? Mult spus.

M-am gandit la un fel de brosuri / reviste de vreo 30-40 de pagini cu grafica superba despre anumite topice care sunt de actualitate, unele putin taboo sau trecute mult prea usor cu vederea.

Distribuite doar online, nu are rost sa ma complic cu edituri pentru chestii atat de marunte, decat daca asa ceva ar avea un oarecare succes cu ele, dar ma indoiesc, cu toate ca ar putea atrage ceva atentie.

Romane, volume de critica asupra lumii, poezie, bibliografii, beletristica? In niciun caz, asa ceva nu e pentru mine.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,dar am scris in tinerete jurnale cred ca vreo 10 ani si cineva cu talent ar putea scrie un roman din ele, le tot pastrez pentru nepoti.De nu voi avea nepoti sau pe cineva interesat de ele, inainte sa-mi simt sfirsitul le voi arde.

| Dalmore a răspuns:

Am scris laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, a-si vrea să scriu. Am și o idee, dar eu dacă încep să scriu cred ca termin cartea într-o zi happy