| DezdemonaM a întrebat:

Buna TPU va anunt ca sunt incepatoare. Puteti sa-mi explicati care-i treaba adica cand iti faci o pagina la facebook de artist sau etc... este chestia de admine explicati-mi ce traba au, trebuie data parola? HELP.

1 răspuns:
| BubuuLoov a răspuns:

Nu trebuie data parola, tu doar le promovezi ca administratoare. Ele trebuie sa posteze lucruri care iti ajuta pagina sa creasca. Tu le promovezi ca administratoare in felul urmator : le spui sa dea like la pagina ( sau daca au dat deja, dislike si apoi like ) si apesi pe numele lor si trebuie introdusa adresa de messinger.
Funda?