| Edwwward a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati ca dau FUNDA, deci am o problema cu google chrome, deci intr-o zi mi sa blokat si nu a mai mers, l-am reinstalat, apoi cand am intrat in el imi arata casutele mele alea vechi adica...alea meniul rapid unde sunt cele mai vizualizate siteuri de tine, si dau click pe google si nu se incarca mai dau un click si imi apare ca nu stiu ce pluginuri nu merg si asa imi face la toate siteurile crying ajutati-ma ca google chrome e cel mai rapid si acum folosesc internet explorer

3 răspunsuri:
| Edwwward explică:

Abia mi-am reinstalat windowswinking nu il mai reinstalez din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phuy dc nu-ti pui alt windous sau cum *** happy scuze ca injur se scrie windous sh til instalezi din nou ca asa e mai bine decat sa intri pe internat explorer eu nu mai intru poe ala cre de 1 2 ani deci fa cum tim zis ca asa mi-a facut sh mie.

| CoCollino a răspuns:

Daca nu merge dezinstaleazal si foloseste mozila, safari sau opera sunt super! si merg si bine